— рівніше, міцніше, швидше
  — рівніше, міцніше, швидше
  Рівніше, міцніше, швидше

  Послуги по стяжці підлоги в Одесі

  Якщо ви хочете мати ідеально рівну підлогу, без перекосів і щілин, необхідна професійна стяжка підлоги.

  Чому варто звертатися саме до професіоналів? Все просто: ремонт підлоги - справа дуже відповідальна, адже результат зобов'язаний бути не просто ідеальним. Він повинен зберегтися в буквальному сенсі на віки.

  Варто доповнювати, що сучасна стяжка - це не просто вирівнювання підлоги. Сюди входить цілий комплекс робіт з гідро - звуко - і теплоізоляції. І навіть легка стяжка, якщо ви хочете отримати відмінний результат, зобов'язана проводитися майстрами з великим досвідом, що використовують сучасні технології і, що більш важливо, відмінно в них розбираються.


  Тільки так ви зможете бути впевнені в тому, що у вашому будинку або офісі буде по-справжньому затишно.


  Який вид стяжки підлог вибрати?

  На сьогоднішній день самим практичним у всіх відносинах методом є напівсуха цементна стяжка підлоги.

  Чим вона відрізняється від застарілих методів?

  По-перше, при ремонті підлоги замість сталевої сітки, схильною до деформацій і корозії, використовується практично вічне фіброволокно.

  Завдяки цьому хай-тек матеріалу не тільки скорочується ціна за метр. Це - практично єдиний спосіб зробити дійсно якісну тривимірну стяжку, і даний факт може підтвердити будь-який професіонал.

  Досить поглянути на такий пристрій цементної стяжки, щоб оцінити, наскільки міцною виходить конструкція.

  Також, саме такий ремонт підлоги є ідеальним для наших кліматичних умов. Для Одеси з її постійно підвищеною вологістю, такий спосіб стяжки - відмінний спосіб отримати по-справжньому надійний пол, який витримає будь-які випробування перепадами температури, високими навантаженнями і - зрозуміло - часом.

  І найприємніше: завдяки застосуванню сучасних німецьких технологій, замовивши напівсуху цементну стяжку підлоги в Одесі, ви всього через 10 годин зможете спокійно ходити по ній. А через 5-10 діб вона готова для укладання плитки або будь-якого іншого підлогового покриття.

  Зрозуміло, все вищесказане відноситься лише до результату професійного ремонту підлоги, що виконується експертами своєї справи за допомогою сучасної апаратури.


  Чому звертаються саме до Q4 Odessa?

  Навіть самі передові технології не здатні замінити досвід і професіоналізм. Саме тому все частіше жителі Одеси для вирівнювання підлоги звертаються саме до наших послуг.

  Чому? Нехай за нас скажуть факти:

  • Оперативність: використовуючи сучасні німецькі технології, наші фахівці здатні обробити до 200 м2 всього за одну зміну. При цьому ви можете бути повністю впевнені в європейському якості стяжки.
  • Економія: завдяки приголомшливій продуктивності і економності нашої техніки, ви можете бути спокійні: ми дбаємо як про ваш час, так і про те, щоб не довелося платити за зайві матеріали.
  • Якість: майстри Q4 Odessa гарантують вам ідеально рівну підлогу без усадок. Не вірите? Просто запитайте наших задоволених клієнтів.

  Тому якщо вам потрібна ідеально рівна підлога - вибирайте тільки найкраще. Вибирайте Q4 Odessa!

  Звернувшись до нас, ви отримуєте повний комплекс послуг за вигідною ціною.
  Ми робимо ваш ремонт приємніше!

  МИ БОРЕМОСЯ ЗА ЯКІСТЬ!


  НАШІ ГАРАНТІЇ – ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕДОПЛАТИ. РОЗРАХУНОК ПІСЛЯ ЗДАЧІ ОБ'ЄКТА!

  Зв'яжіться з нами або напишіть:

  (096) 528-69-73
  q4odessa81@gmail.com