— рівніше, міцніше, швидше
  — рівніше, міцніше, швидше
  Рівніше, міцніше, швидше

  Послуги по штукатурці в Одесі

  Ідеально рівні стіни - швидко, якісно та за доступною ціною

  Кожен, хто хоч раз намагався самостійно здійснити штукатурку стін знає, наскільки це довгий і складний процес. А найголовніше - без відповідного, досить чималого досвіду практично неможливо отримати результат, який хоча б близько нагадує те, що демонструють справжні професіонали оздоблювальних робіт.

  А вже якщо ви хочете декоративну штукатурку стін... така важка справа можна довірити тільки справжнім експертам своєї справи. Адже тут важлива не лише ідеальна рівність стін. Тут все на виду, і від майстерності залежить дуже і дуже багато.


  Як відбувається процес штукатурки?

  Забудьте про довгу і нудну метушню із шпателями, нерівному шарі накладеної штукатурки, довгому очікуванні і постійному хвилюванні - чи ні відшарується?

  Сучасна машинна штукатурка дозволяє не просто покласти розчин монолітним шаром. Вона істотно заощаджує час (за один робочий тиждень можна ретельно обробити до 100-300 м2 вкрай нерівній ракушняковой стіни), так і ваші гроші.

  І справа не тільки в тому, що вам не доведеться оплачувати "зайві" дні роботи фахівців.

  Завдяки тому, що замішування суміші в апаратурі дозволяє чітко дозувати кількість інгредієнтів, ні один грам штукатурки не витрачається даремно.

  При цьому отштукатуренная стіна виходить не просто ідеально рівною і максимально міцної.

  Після обробки машинним методом отштукотуривания за технологією компанії Q4 Odessa стіна повністю готова до таких оздоблювальних робіт, як: фактурна, структурна, гладка фарбування, декоративна штукатурка та поклейка на неї тонких шпалер.

  Погодьтеся, вагомих причин вибрати саме компанію Q4 Odessa для виконання робіт машинним методом предостатньо.


  Для яких стін підходить машинна штукатурка?

  Вся принадність технології в тому, що вона відмінно підходить як для внутрішнього, так і екстер'єрної обробки стін.

  Завдяки ідеально рівному замішування суміші і тому, що в ній відсутня зайва рідина (що майже завжди трапляється при будь-якому іншому способі) ви можете бути на всі сто відсотків упевнені в тому, що ідеальний зовнішній вигляд вашого фасаду, так і кожної кімнати збережуться на століття.

  При цьому машинна обробка дозволяє перетворити в "цукерочку" навіть самі, здавалося б, безнадійні стіни. А швидке висихання дозволяє не втрачати часу, якщо ви хочете надати обробленим поверхням додатковий блиск.


  Чому звертаються саме до Q4 Odessa?

  Будь-якому майстрові відомо, що навіть сама просунута технологія без справжнього майстра своєї справи - ніщо.

  І ми пишаємося, що в нашій компанії працюють справжні експерти: сертифіковані професіонали, які мають за плечима колосальний досвід.
  Наскільки би складним не було б завдання, вони завжди справляються з ним на ура.

  Нам по плечу навіть складні і тонкі роботи.

  Судіть самі, серед наших ідеально виконаних замовлень чимало робіт, що вимагають не тільки майстерності, але і максимальної віддачі.

  Звернувшись до нас, ви отримуєте повний комплекс послуг за вигідною ціною.
  Ми робимо ваш ремонт приємніше!

  МИ БОРЕМОСЯ ЗА ЯКІСТЬ!


  НАШІ ГАРАНТІЇ – ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕДОПЛАТИ. РОЗРАХУНОК ПІСЛЯ ЗДАЧІ ОБ'ЄКТА!

  Зв'яжіться з нами або напишіть:

  (096) 528-69-73
  q4odessa81@gmail.com