— рівніше, міцніше, швидше
  — рівніше, міцніше, швидше
  Рівніше, міцніше, швидше

  Відгуки наших клієнтів

  Q4 Одеса
   


  Хотів би подякувати майстрів, які штукатурили стіни в моєму будинку. Найприємніший етап моєї будови. Все зроблено саме так, як потрібно, причому дуже швидко. Справжні майстри своєї справи.


  Шикарні стіни. Навіть не очікував, що настільки красиво і гладко буде. Рекомендую всім.


  Навіть не очікували, що будуть настільки гладкі стіни. Дійсно, як і обіцяли: не треба шпаклювати, ні як-то ще підрівнювати. І висохло все дуже швидко. Все-таки сучасні технології і професіоналізм - це сила.


  Спасибі компанії Q4. Зробили все дуже якісно, як в плані самої роботи, так і організації. Самі купили і доставили матеріали, дуже акуратно працювали, після себе прибрали будівельне сміття. Просто ідеальне якість роботи.


  Радує, то що компанія не тільки робить все дуже добре, але і у фінансовому питанні жодного разу не виникало розбіжностей. Все чітко, прозоро, без жодних сюрпризів.


  Знайшов компанію випадково. Після першої ж консультації з гостем фахівцем зрозумів, що це, але потрібно. Не помилився: все зробили дуже якісно - причепитися просто не до чого. Відмінна робота.


  Приємно було робити замовлення в цій компанії. Все обговорили, затвердили кошторис - і далі вони все повністю самі виконали. Купили хороші матеріали, відповідально поставилися до процесу. Якщо потрібна якісна робота і красиві стіни, дуже рекомендую.


  Дуже пунктуальні хлопці. Спочатку не повірив, що за заявлений термін впораються. Приємно, що помилився.


  Рекомендую. По співвідношенню якості і ціни - просто топова компанія. Роблять все дуже швидко і при цьому все до дрібниць дуже ретельно і якісно.


  Замовляли штукатурку + декоративну штукатурку у Q4. Все зроблено дійсно швидко і саме так, як хотілося. Якщо чесно, стіни виглядають навіть краще, ніж мені уявлялося.


  Q4 чудово виконали замовлення. Якщо чесно, навіть не очікував, що буде настільки висока якість.


  Замовляли штукатурку стін більше півроку тому, але руки дійшли написати відгук тільки зараз. Чудова якість: після вашої роботи жодної тріщини або дефекту за все це час. Ось що називається якість і відповідальний підхід. Спасибі.


  Рідко трапляються люди, яких хочеться рекомендувати, але це - саме такий випадок. Роботою майстрів дуже задоволені: все зроблено як треба.


  Ми з дружиною просто в захваті від цих майстрів. Довго шукали, кому можна довірити оздоблення стін - і не помилилися у виборі. Все зробили швидко і просто-таки ідеально. Взагалі думали, що все займе набагато довше. А тут раз - і такий приємний сюрприз. Величезне спасибі.
   

  Звернувшись до нас, ви отримуєте повний комплекс послуг за вигідною ціною.
  Ми робимо ваш ремонт приємніше!

  МИ БОРЕМОСЯ ЗА ЯКІСТЬ!


  НАШІ ГАРАНТІЇ – ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕДОПЛАТИ. РОЗРАХУНОК ПІСЛЯ ЗДАЧІ ОБ'ЄКТА!

  Зв'яжіться з нами або напишіть:

  (096) 528-69-73
  q4odessa81@gmail.com