— рівніше, міцніше, швидше
  — рівніше, міцніше, швидше
  Рівніше, міцніше, швидше

  Як обрати штукатурку для ремонту?

  Q4 Одеса

  Вирівнювання стелі і стін при капітальному ремонті практично завжди є нагальною необхідністю. І найпростіший спосіб вирішити це питання — штукатурка поверхонь.

  Найчастіше для цього використовуються вапняні, гіпсові або цементно-піщані суміші. Окремо можна виділити різні види декоративних штукатурок.

  Однак що краще вибрати і який варіант підійде для кожного конкретного випадку?

  Вапняна штукатурка

  Цей вид штукатурки застосуємо тільки для інтер'єрного ремонту. Матеріал дуже чутливий до вологи, щоб його можна було використати під відкритим небом.

  Однак для робіт в приміщенні він підходить відмінно: має невисоку ціну, повністю екологічний, а працювати з ним простіше, ніж з іншими різновидами штукатурки.

  Єдиним істотним недоліком вапняної штукатурки є її недовговічність. Якщо збираєтеся затівати ремонт так, щоб "на століття", радимо вибрати інший варіант.

  Суміші на основі гіпсу

  Головні переваги гіпсових сумішей — забезпечення відмінну звуко - і теплоізоляції, а також легкість роботи з ними.

  Гіпс відмінно лягає на більшість основ, в суміш навіть не потрібно домішувати що-небудь ще: цілком достатньо розбавити в потрібних пропорціях водою і як слід розмішати.

  При цьому висока пластичність матеріалу дозволяє працювати навіть з дуже проблемними і складними поверхнями.

  Така штукатурка вкрай рідко дає тріщини при усушці, а твердне, якщо все було зроблено правильно, буквально за кілька годин.

  З негативних моментів можна відзначити лише підвищену вразливість до вологи і фізичного впливу. Однак якщо ви не збираєтеся обливати стіни водою і бити по ним — то, мабуть, для вас гіпс виявиться кращим вибором.

  Цементні суміші для штукатурки

  Цей варіант підходить як для інтер'єрних, так і для екстер'єрних робіт. Завдяки своїй стійкості до перепаду температур і підвищеної вологості, цементні штукатурки — самий популярний вибір для оздоблення фасадів. Також цементні суміші застосовуються для того, щоб додати поверхні рельєф в декоративних цілях.

  Єдине, що потрібно врахувати при роботі з цементом — це особливості основи, на які буде наноситися суміш. Той же пінобетон або будь-які поверхні, що сильно вбирають воду, необхідно заздалегідь прогрунтувати.

  Також, цементна штукатурка вкрай вимоглива до кваліфікації майстра. Якщо розчин зроблений або використовується неправильно, висока ймовірність отримати тріщини і усадки в процесі висихання поверхні.

  Також, цей вид штукатурки вимагає деякого терпіння: перед подальшою обробкою настійно рекомендується почекати півтора тижні. Однак довговічність і надійність такого ремонту з лишком компенсує цей невеликий недолік.

  Декоративні штукатурки

  Використовуються вони вже після шпаклівки і по суті заміняють інші декоративні покриття, такі як шпалери або фарбування стін. Завдяки декоративній штукатурці стіни в приміщенні і фасаду можна надати будь-який колір, візерунок, і фактуру.

  Такі штукатурки поділяють на кам'яні, терразитовые і кольорові. Кожен вид має свої особливості роботи з ним, проте в кожному разі будь-яка декоративна штукатурка вимагає певної майстерності і досвіду.

  Звернувшись до нас, ви отримуєте повний комплекс послуг за вигідною ціною.
  Ми робимо ваш ремонт приємніше!

  МИ БОРЕМОСЯ ЗА ЯКІСТЬ!


  НАШІ ГАРАНТІЇ – ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕДОПЛАТИ. РОЗРАХУНОК ПІСЛЯ ЗДАЧІ ОБ'ЄКТА!

  Зв'яжіться з нами або напишіть:

  (096) 528-69-73
  q4odessa81@gmail.com