— рівніше, міцніше, швидше
  — рівніше, міцніше, швидше
  Рівніше, міцніше, швидше

  Ремонт штукатурки

  Q4 Одеса

  Ремонт штукатурки — обов'язковий і невід'ємний етап при будь-яких ремонтних роботах пов'язаних зі стінами приміщення або фасадом.

  Причому, приступаючи до справи, потрібно приділити увагу не тільки тих дільницях, де штукатурка потріскалася, але і місцях, де є незначні дефекти.

  Але як же це зробити правильно?

  Причини пошкодження штукатурки

  Перш, ніж приступати, потрібно з'ясувати, чому ж штукатурка розшаровується, здувається і тріскається.

  Найчастішою причиною є "шарувату" нанесення розчину: при класичному "ручному" ремонті стін така ситуація практично неминуча. Рано чи пізно все одно доведеться затирати верхній шар.

  Зрозуміло, уникнути такого неприємного ефекту можна — але тільки у випадку якщо монолітна штукатурка. А досягти цього можливо тільки у разі машинного змішування і нанесення суміші.

  Також до частих причин належить:

  Неправильне змішування розчину і неправильна його концентрація;

  Підготовлена основа для нанесення;

  Занадто товстий або тонкий шар штукатурки;

  Спроба прискорити процес висихання за допомогою прогріву.

  До найбільш частих причин відшаровування можна віднести:

  Нанесення різних штукатурок один на одного без використання перехідних шарів;

  Нанесення більш сильних розчинів на більш слабкі (напр., цемент на вапно);

  Нанесення штукатурки на суху поверхню;

  Також, іноді при неправильному приготуванні штукатурки з'являються і інший неприємний дефект: здуття, які при висиханні стають крохкими і ламкими, і, обсыпаясь, залишають неприємні жовтуваті плями.

  Для того, щоб уникнути всіх вищезазначених дефектів, необхідно чітко дотримуватися правил роботи з розчином і мати достатній досвід.

  Однак якщо ви все-таки зіткнулися з одним з них, не біда: ми підкажемо, як від нього позбутися.

  Правила ремонту штукатурки

  Для початку необхідно повністю зняти весь шар штукатурки з відновлюваної ділянки. Причому бажано зачистити стіну з невеликим "розмахом" — бажано до 1.5 метрів від місця дефекту.

  До речі, саме цей етап є причиною фіаско більшості недосвідчених майстрів: адже якщо залатати тільки видимі щілини, але залишити штукатурку, яка ледве тримається на основі і готова якщо не вивалитися, то точно дати нові розломи, скоро доведеться повторювати знову.

  Потім необхідно "освіжити" стіну: змочити її водою для кращого схоплювання розчину з поверхнею. Тільки після цього можна наносити грунтовку, а на неї — так званий обризг (тонкий шар рідкої штукатурки).

  Коли він схопиться, можна сміливо накривати його зверху основним шаром.

  У випадку, якщо потрібно обробити велику площу, для кращого зчеплення використовуються так звані маяки — ділянки нанесеної і злегка подвысохшей нанесеної штукатурки або спеціально залишена стара. Висота кожного маяка не повинна бути вище шару грунтовки з обрызгом, а відстань між ними

  потрібно вибирати таку, щоб грунтовка, завдана звичайним методом, спокійно трималася до повного висихання.

  Нюанси ремонту

  Першим правилом є застосування того ж типу штукатурки, який ви ремонтуєте. Це забезпечить не тільки монолітний зовнішній вигляд, але і максимально довгий збереження результатів вашої праці.

  Також потрібно брати до уваги і особливості пори року: так, наприклад, влітку вкрай бажано щоб уникнути занадто швидкого засихання і утворення тріщин періодично змочувати нанесений розчин.

  І, зрозуміло, головне правило: не братися за завідомо дуже складну для вас роботу. Повірте: звернутися до фахівців для усунення тріщин обійдеться набагато дешевше, ніж кликати їх вже з приводу того, що з-за ваших маніпуляцій штукатурити тепер доведеться півстіни.

  Звернувшись до нас, ви отримуєте повний комплекс послуг за вигідною ціною.
  Ми робимо ваш ремонт приємніше!

  МИ БОРЕМОСЯ ЗА ЯКІСТЬ!


  НАШІ ГАРАНТІЇ – ВІДСУТНІСТЬ ПЕРЕДОПЛАТИ. РОЗРАХУНОК ПІСЛЯ ЗДАЧІ ОБ'ЄКТА!

  Зв'яжіться з нами або напишіть:

  (096) 528-69-73
  q4odessa81@gmail.com